ناوبری

Contact Us

تلفن: 0086-29-88763980

فکس: 0086-29-88990306

ایمیل: info@toptionlab.com

اضافه کردن: TaiBai جاده YanTa منطقه شیان چین

صفحه اصلی > در باره ما

TOPTION آزمایشگاه های حرفه ای ارائه دهنده راه حل است و اختصاص داده شده به ارائه بهترین محصولات و راه حل های برای مشتریان جهانی است که همه کار در زیست شناسی شیمی دارویی تجزیه و تحلیل محیط غذایی تحقیقات علمی، و غیره. بدون در نظر گرفتن زمینه های شما در کار ما در حفظ تلاش برای همان هدف: به شما با راه حل های مناسب و محصولات پژوهش خود را دقیق تر و کارآمد.


TOPTION ستاد در شیان چین واقع شده است، که خود صدها دانشگاه و موسسات تحقیقاتی و معروف آن هزاران سال فرهنگ تاریخ طولانی. فرهنگ عمیق و قوی resvide علمی بهتر محصولات و راه حل ها و خدمات برای شما به طور مداوم.


محصولات اصلی شامل راکتور شیمیایی سنتز روتاری اواپراتور فیلم نازک اواپراتور فتوشيميايی راکتور، فشاربالا یخ خشک کن، اسپری خشک کن، و غیره TOPTION ساز با نام تجاری خود شهرت بالا در بیش از 70 کشور و منطقه، ارائه پشتیبانی فنی برای ده ها هزار سازمان برای حل مشکلات درون خود پژوهشی ویژه برای دانشگاه و موسسات تحقیقاتی و صنایع و سازمان های بازرسی، و غیره. ترویج پیشرفت تکنولوژی و بهبود زندگی انسان TOPTION ماموریت های اجتماعی است.


ما اعتقاد داریم که تنها کیفیت عالی ترین، اکثر تکنولوژی های پیشرو، راه حل یکی از کامل ترین و حرفه ای ترین سرویس می تواند را TOPTION ماموریت و چشم انداز تحقق یابد. تا ما را به کار سخت به شما با بهترین راه حل ها و محصولات و نوآوری مستمر باشید و حاصل پژوهش شما دقیق تر و کارآمد.

یک تیم جوان و حرفه ای و خلاق هستیم

مشتری محور و مسئول تیم هستیم.


ماموریت ما: تحقیقات خود را دقیق تر و کارآمد.

چشم انداز ما: شدن جهان رقابتی ترین آزمایشگاه ارائه دهنده راه حل است.

ارزش ما: اشتراک گذاری و پیروزی، موفقیت مشتریان سپاسگزارى، حفظ رشد نوآوری و مسئول.

پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: TaiBai جاده YanTa منطقه شیان چین
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
کپی رایت © Toption ساز شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.